Added by on 2015-01-05

Cвіт юрського періоду смотреть онлайн

У світі кінематографа нарешті відбулося поповнення знаменитої серії науково-фантастичних фільмів «Парк юрського періоду» . Очередная (це вже четвертий фільм в серії) науково-фантастична картина є не менш видовищною і цікавою, ніж її предшественнікі.Создателі спочатку мали намір дати кінострічці зовсім інше названіе.

Cвіт юрського періоду фільм смотреть онлайн

Фільм повинен був називатися «Парк Юрського періоду 4: Зникнення» за аналогією з попередніми частинами. Але як ми можемо бачити, назву змінили. У ролі виконавчого продюсера виступає Стівен Спілберг, чиї фільми в одночас стають самими касовими, так що «Світ Юрського періоду» не варто обходити стороною, краще насолодитися динамікою і яскравим сюжетом новинки. А ось чи порадує кіноманів сюжет картини?

Cмотреть фильм світ юрського періоду

Сценаристи перекинуть нас у часі, адже дії фільму розгортаються практично через чверть століття після подій попереднього фільму серії на острові Нублар, де є парк, відвідуваність і прибутковість якого стала, на жаль, падати. Для того щоб натовпу нових гостей попливли прямо в парк було вирішено відкрити новий атракціон.

Cвит юрского периода смотреть онлайн

Відмінний акторський склад не залишить глядачів байдужими, адже головні ролі виконують: Претт Кріс, відомий нам по гучній стрічці «Вартові галактики», Брайс Даллас Ховард, що грала в культовому «Людина-павук 3», Джейк Джонсон, відомий за роллю у фільмі «Мачо і Ботан »та інші талановиті актори.

Фільм світ юрського періоду онлайн

Вихід нової частини в серії «Парк юрського періоду» став великою подією для шанувальників, адже його чекали довгі роки, а звичайним глядачам буде, безсумнівно, цікаво побачити нове творіння легендарного Стівена Спілберга, яке дозволить нам перейнятися духом юрського періоду.

Вам однозначно нужно смотреть свит юрского периоду

.

Comments are closed.